4032 DOLCE VITA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4032 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2785kg |
| Block | 4032 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2500kg |
| Block | 4032 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1782kg |
| Block | 4032 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2970kg |
| Block | 4032 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2970kg |